जिल्ला स्तरीय फुटवल खेलाडी छनौट

हेल्लो समाचारदाता
कैलाली,२२ चैत।

नेपालमा फुटबलको विकासका लागी ग्रासरुटदेखी नै एन्फाको योजना अनुसार खेलाडी छनौट गर्ने कार्य कैलालीमा सम्पन्न भएको छ ।
नेपाल अधिराज्य भरीका खेलाडी छनौट गर्ने क्रममा शुक्रवार धनगढी उपमहानगरपालीका १३ स्थित जुगेडामा मनकामना युवा क्लवको खेल मैदानमा कैलाली जिल्ला फुटवल संघले खेलाडी छनौट गरेको छ । कैलाली जिल्ला फुटवल संघले जिल्ला स्तरीय १३ वर्ष मुनीका र १६ वर्ष मुनीका फुटवल खेलाडीहरु छनौट गरेको छ ।
जिल्ला भरीवाट २ सय जना खेलाडहरु मध्ये १३ वर्ष मुनिका १६ र १६ वर्ष मुनीका १३ जना खेलाडी छनौट गरीएको संघका उपाध्यक्ष तथा खेलाडी छनौट समितीका संयोजक राघवेन्द्र कार्कीले जानकारी दिनुभयो ।
छनौट समितीले छनौट गरेका खेलाडीहरु चैत्र २५ देखी २७ गते सम्म धनगढीमा हुने क्षेत्रीय स्तरीय छनौटमा सहभागी हुने छन् । त्यहाँवाट छनौटमा परेका खेलाीहरु १३ वर्ष मुनिकालाई एन्फा एकेडेमीले प्रशिक्षणका लागी राख्ने र १६ वर्ष मुनीका खेलाडीलाई साप च्याम्पीयन सिपका लागी छनौट गरीने कैलाली जिल्ला फुटवल संघका अध्यक्ष मोहीत कुमार शाहले जानकारी दिनुभयो ।
कैलाली जिल्ला फुटवल संघका मुख्य प्रशिक्षक यज्ञ प्रसाद श्रेष्ठ र संघका उपाध्यक्ष तथा खेलाडी छनौट समितीका संयोजक राघवेन्द्र कार्कीले खेलाडी छनौट गर्नुभएको थियो ।

Facebook Comments
Down to post ads-480-38

Comments are closed.