पुनर्वासमा अज्ञात समूहद्धारा मोटसाईकलमा आगजनी

हेल्लो समाचारदाता
माघ २१,पुनर्वास–
कञ्चनपुरकाे पुनर्वासमा अज्ञात समुहले न्यु पुनर्वास सम्राट रेस्टुरेण्टकाे माेटरसाईकलमा अागजनी गरेकाे छ। सन्जु गुरूङ्गकाे नाममा रहेकाे म २ प ७३०० नम्बरकाे पल्सर माेटरसाईकल जलाईएकाे हाे।
गए राती हाेटेल बन्द गरेर पुनर्वास न.पा.-२ माेतिबस्ती फर्किने क्रममा करिब साँढे ११ बजे तिर पुनर्वास नगरपालिका वार्ड ३ रामबस्तीमा पर्ने करूणा चर्च नजिक १०-१२ जनाकाे समुहले माेटरसाईकल रनेक भनेकाे र एक्कासी कुटपीट गरी अागाे लगाएकाे माेटरसाईकलमा सवार प्रकाश साउँदले बताए।
अाज बिहान घटना स्थलमा पुगि मुचुल्का बनाईसकेकाे र पिडितबाट कार्बाहिकाे निवेदन अाए पछि अपराधीकाे खाेजी गरिने ईलाका प्रहरी कार्यालय त्रिभुवनबस्तीका प्रहरी निरिक्षक कर्ण बहादुर बमले बताउनु भयाे। अागलागीबाट माेटरसाईकल पूर्ण रूपले जलेर नष्ट भएकाे छ।

Facebook Comments
Down to post ads-480-38

Comments are closed.